Jak kwalifikuje się produkt leczniczy?

Popularne firmy produkujące suplementy diety w Niemczech

Wśród wiodących firm suplementów diety w Niemczech, Gelpell AG, Alpex Pharma i Martinez Nieto, S.A., należą do czołowych graczy na tym rynku. Wzrost tych firm jest w dużej mierze przypisywany rosnącemu zapotrzebowaniu na składniki nutraceutyczne. Ponadto wyższy dochód rozporządzalny w Niemczech również przyczynił się do wzrostu tej branży. Dlatego firmy na tym rynku są wiarygodnym źródłem informacji dla konsumentów i biznesmenów.

Prezentujemy Państwu artykuł stworzony w harmonijnej współpracy z poradnik-dentystyczny.pl

Alpex Pharma

Alpex Pharma jest firmą farmaceutyczną zlokalizowaną w Mezzovico w Szwajcarii. Firma produkuje nutraceutyki i doustnie rozpadające się tabletki, które pełnią funkcje farmaceutyczne. Firma świadczy również usługi produkcji kontraktowej dla koncernów produkujących suplementy. Usługi te obejmują zakup materiałów, procedury produkcyjne, pakowanie i dystrybucję. Usługi te pomagają firmom produkującym suplementy opracować i wprowadzić na rynek suplementy. Alpex zatrudnia ponad 75 000 pracowników i posiada cztery zakłady produkcyjne w Niemczech i Szwajcarii.

Alpex Pharma jest znanym dostawcą suplementów diety i cieszy się reputacją producenta produktów wysokiej jakości. Ich produkty obejmują SARMy, prohormony, Fat Burner, Pre-Workout Booster i Cycle Support. Firma oferuje również szeroką gamę naturalnych szwajcarskich produktów do pielęgnacji skóry. MD Swiss Pharma GmbH to kolejna spółka zależna, która produkuje najwyższej jakości suplementy diety i dostarcza rozwiązania w zakresie oprogramowania. Firma zatrudnia ponad 20.000 osób, w tym ponad 3.000 pracowników zajmujących się badaniami.

Gelpell AG

Gelpell (niemiecki: g-i-l) to lekkostrawny suplement diety wykorzystujący opatentowaną technologię żelatyny. Produkty firmy zostały opracowane tak, aby były łatwo przyswajalne przez organizm, bez użycia konserwantów, dodatków czy barwników. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne w Hiszpanii, Los Camachos i Cartagena, i oferuje usługi obejmujące tworzenie produktów, pozyskiwanie materiałów, produkcję komercyjną oraz pakowanie i dystrybucję. Gelpell AG przestrzega dobrych praktyk produkcyjnych, w tym aktualnej dobrej praktyki produkcyjnej (Current Good Manufacturing Practice, cGMP) i stosuje systemy HACCP w celu zapewnienia jakości.

Sieć dystrybucji Satipharm szybko wzrosła w 2017 roku, a ich kapsułki CBD Gelpell są obecnie sprzedawane na Amazon i kilku sklepach internetowych. Dodatkowo są one dostępne w konwencjonalnych aptekach ceglanych i wysyłkowych. Spółka zgłasza znaczny wzrost sprzedaży i przychodów z miesiąca na miesiąc. Oczekuje się, że ten wzrost będzie kontynuowany, a spółka spodziewa się wygenerować około CAD$180k przychodów w pierwszym kwartale 2018 roku.

Martinez Nieto, S.A.

Marnys (Martinez Nieto, S.A.) to hiszpańska firma specjalizująca się w kosmetykach naturalnych, olejkach eterycznych i suplementach diety. Na rynku mają ponad 400 produktów, w tym suplementy diety, napoje i produkty do pielęgnacji ciała. Firma została założona w 1968 roku jako zakład pakujący miód i pyłek pszczeli. Jose Martinez Nieto pełni obecnie funkcję prezesa, a Roberto Martinez Moeckel dyrektora generalnego.

Zbadaj informacje finansowe i prawne firmy, przeprowadź własne dochodzenie. Możesz dowiedzieć się o statusie prawnym firmy Martinez Nieto, S.A. korzystając z jej informacji finansowych, RAI, ASNEF i RISK. Informacje w tych raportach są stale aktualizowane, a firma mogła zmienić swoją nazwę od czasu, gdy ostatnio sprawdzałeś. Jeśli szukasz więcej informacji o tej firmie, możesz skorzystać z investiga(r) pro, serwisu internetowego, który dostarcza informacji biznesowych i raportów finansowych.

Firma posiada również kilka innych lokalizacji na terenie miasta. Jest tu Reformer Natur Clinic na Calle del Carmen, Salud & Aromas na Calle Canales oraz Marnys, firma produkująca kosmetyki naturalne, która działa od 30 lat. Klinika Reformer Natur oferuje 200 metrów kwadratowych powierzchni i maszyny do pilatesu. Można również uczestniczyć w sesjach grupowych, które oferowane są zarówno w warunkach prywatnych, jak i grupowych.

Goerlich Pharma

Założona w 1984 roku firma Goerlich Pharma produkuje szeroką gamę suplementów. Zajmuje się dystrybucją koncentratów morskich omega-3 Epax, oleju algowego BioPlus oraz DHA w proszku. Firma posiada certyfikat Friend of the Sea, wiodącej organizacji certyfikującej produkty i usługi morskie. Goerlich oferuje również usługi produkcyjne OEM. Firma ta posiada różnorodne produkty, w tym suplementy, żywność dietetyczną i kosmeceutyki.

Jako wyłączny dystrybutor Epax Marine Omega-3 Concentrates w Niemczech, Goerlich Pharma jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości produktów omega-3 niemieckim konsumentom. Firma sprzedaje olej algowy Epax i DHA poprzez swój sklep internetowy, a także inne produkty zawierające te składniki. Od kilku lat Epax cieszy się silnym wzrostem sprzedaży na rynku niemieckojęzycznym.

Siedziba firmy znajduje się w Monachium. Jej obiekty o powierzchni ponad 7000 metrów kwadratowych umożliwiają prowadzenie rozległej produkcji i badań laboratoryjnych. Zakłady firmy posiadają certyfikat GMP przyznany przez US Food and Drug Administration oraz British Retail Consortium (BRC). Goerlich Pharma opracowała również rozwiązanie w zakresie produkcji kontraktowej pod klucz dla koncernów produkujących suplementy. Usługi te obejmują zakup materiałów, procesy produkcyjne, pakowanie i dystrybucję.

Koncentraty EPAX stają się coraz bardziej popularne w przemyśle farmaceutycznym. Firma od kilku lat współpracuje z Goerlich Pharma. Jej produkty są wyjątkowe ze względu na stałość czystości i jakości. Zawierają dużą ilość niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 bez dodanych tłuszczów, które zawiera wiele produktów omega-3. Są one również wygodne i łatwe do podjęcia w formie kapsułek. EPAX i Goerlich Pharma będą w tym tygodniu na Vitafoods w Genewie, aby zaprezentować swoje produkty.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *